Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Propagačné materiály

Potulky históriou mesta Zvolen

Potulky históriou mesta ZvolenMapu mesta s turistickými trasami a popisom pamätihodností „Potulky históriou mesta Zvolen“ si môžete kúpiť v IC za 0,96 EUR.


 

Skladačka zvolenská prírodaMapu mesta s turistickými trasami a popisom prírodných zaujímavostí „Potulky zvolenskou prírodou“ si môžete kúpiť v IC za 0,96 EUR.


 

archeologické pamiatkyMapu mesta s archeologickými pamiatkami mesta Zvolen si môžete kúpiť v IC za 0,96 EUR.


 

Sprievodca zvolenskou prírodou

Sprievodca zvolenskou prírodouPublikáciu s turistickými trasami a popisom prírodných zaujímavostí „Sprievodca zvolenskou prírodou“ si môžete kúpiť v IC za 3,30 EUR.


 

Propagačná skladačka Zvolen

skadackaPropagačná orientačná mapa mesta Zvolen je bezplatne k dispozícii v IC.


 

Mapy - Zvolen a okolie

Mapa - Poľanaa okolieMapa - Zvolen a okolieMapu Zvolen a okolie s informáciami o histórii, turistike a prírode si môžete kúpiť v IC za 0,96 EUR a mapu s cyklotrasami a turistickými zaujímavosťami Poľana a okolie si môžete kúpiť za 1,29 EUR.


 

Multimediálne CD Zvolen a Pustý hrad

Multimediálne CD ZvolenMultimediálne CD ZvolenMultimediálne CD o meste Zvolen s informáciami o histórii, kultúre, športe a prírode si môžete kúpiť v IC za 4,90 EUR, multimediálne CD Zvolen a Pustý hrad s informáciami o meste Zvolen a Pustom hrade s historickými zaujímavosťami si môžete kúpiť za 4,91 EUR.


 

Zvolenské povestiKniha Zvolenské povesti pútavým, skoro rozprávkovým spôsobom odhaľuje to, čo Ondrej Bartoš ponachádzal v spomienkach pamätníkov i v kronikách minulosti. Knižku si môžete kúpiť v IC za 4,30 EUR.


 

PohľadniceSéria 9 pohľadníc s fotografiami Zvolena a Pustého hradu. Pohľadnice si môžete kúpiť v IC za 0,10 EUR za kus.


 

Zvolenský Pustý hradPublikácia Zvolenský Pustý hrad je určená pre všetkých návštevníkov Pustého hradu a širokú verejnosť, ktorá sa o túto významnú pamiatku intenzívne zaujíma. Publikácia obsahuje vzácne fotografie z konca 19. storočia z archívu štátneho budapeštianskeho pamiatkového úradu, ktoré pravdepodobne pochádzajú z obdobia prvého archeologického výskumu na Pustom hrade, ktorý v rokoch 1889-1890 realizovali Ľudovít Leustách a Július Thomka. Samozrejmosťou publikácie je bohatá fotodokumentácia archeologických nálezov a súčasného archeologického výskumu na Pustom hrade. Publikáciu Zvolenský Pustý hrad si môžete kúpiť v IC za 2, 50 EUR.


 

Náučný chodníkMesto Zvolen v roku 2012 sprístupnilo návštevnkom  vynovený náučný chodník. Na 20-tich paneloch pozdĺž náučného chodníka sa môžu návštevníci oboznámiť s prírodnými a historickými zaujímavosťami tejto časti Zvolenskej kotliny.


 

Iný pohľad na mestoKniha fotografií Pavla Alberta – fotografa a grafika. Kniha je venovaná mestu, v ktorom už roky žije a pôsobí. Ponúka iný pohľad na Zvolen – vo dne, v noci, v každom ročnom období, z vtáčej perspektívy aj v detaile. Pozorným okom a digitálnym fotoaparátom citlivo zachytáva prírodu, historické objekty i súčasný život. Knihu s rozsahom 152 strán si múžte zakúpiť v IC ze 9,90 EUR.


 


Úvodná stránka