Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Kalendár podujatí

Kultúra a šport

25.4.2018   16:30

Krajská knižnica Ľ. Štúra, Štúrova 5, 1. posch., študovňa a čitáreň

Prednáška Antonie Krzemieňovej

V stredu 25. apríla 2018 pozývame do krajskej knižnice, kde sa o 16.30 hod. uskutoční prednáška terapeutky a spisovateľky Antónie Krzemieňovej na tému Slovná obrana.


 

26.4.2018   15:30

Krajská knižnica Ľ. Štúra, Štúrova 5, 1. posch., študovňa a čitáreň

Jozef Bily - Od Adama po žinčicu

V krajskej knižnici sa vo štvrtok 26. apríla 2018 sa o 15.30 hod. uskutoční prezentácia novej knihy regionálneho autora Jozefa Bilyho s názvom Od Adama po žinčicu. Podujatie bude v študovni a čitárni knižnice.


 

26.4.2018   16:00 hod.

DJGT Zvolen

Najmilší koncert roka

Úsmev ako dar

Regionálna pobočka Úsmevu ako dar pozýva všetkých na Najmilší koncert roka, ktorý sa uskutoční 26.4.2018 v Divadle Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene o 16:00.


 

26.4.2018   17:00

Zvolenský zámok

Pozrime sa na to štýlovo

Cyklus kurátorských výkladov spojených s prednáškami na netradičné témy týkajúce tradičného umenia. Počas večera sa kurátori SNG zamerajú na dôležité míľniky v dejinách umenia a priblížia nám na vybranom diele dané výtvarné obdobie. Následne po prednáške prebehne prednáška, s pozvanými hosťami a odborníkmi z rôznych oblastí. Súčasťou cyklu budú každú tretiu sobotu aj tvorivé ateliéry venované deťom mládeži a nadšencom výtvarného umenia.

Vstup 2,70 €

Barok v umení
Prednáška priblíži základné znaky a charakter barokového štýlu v Európe s prihliadnutím na jeho stredoeurópske špecifiká. Osvetlí jeho východiská a inšpiračné zdroje. Zvláštna pozornosť bude pritom venovaná jednému zo špecifických aspektov barokovej kultúry a to dobovo príznačným slávnostiam rôzneho druhu. Práve tie boli nie len integrálnou súčasťou barokovej kultúry, ale aj jedným z jej charakteristických znakov. Cielene v nich pritom dochádzalo k prepojeniu výtvarného umenia s inými umeniami i napríklad s dobovou gastronómiou.
Mgr. Katarína Kolbiarz Chmelinová, PhD.
kurátorka zbierok starého umenia SNG
Od roku 2000 pracuje ako kurátorka Zbierky umenia baroka a Zbierky ikon Slovenskej národnej galérie. Zároveň je od roku 2001 zamestnaná ako odborná asistentka a od roku 2012 ako vedúca Katedry dejín výtvarného umenia Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Profesne sa koncentruje na výskum sochárstva a maliarstva raného novoveku v strednej Európe.


Umenie variť
Komentovaný výklad v expozícii maliarstva 16. až 18. storočia, plnej kulinárskych námetov, trhov, zátiší s jedlom, poľovníckych výjavov a alegórií, nám na príkladoch zobrazených diel prinesie náhľad na vtedajší spôsob prípravy jedál, no hlavne na lokálne používané suroviny. Dozvieme sa o rozmachu moreplavby v tomto období a jej významnom vplyve pri šírení nových surovín, korenín a či plodín z kolónií do Európy a ich používaní v súčasnej, modernej gastronómii.
Šéfkuchár Erik Volko
Svoju kuchársku kariéru na Slovensku odštartoval v Hoteli Grand Jasná kde nastúpil ako kuchár hneď po príchode z pôsobenia v Nemecku. Postupne sa vypracoval na zástupcu šéfkuchára. Medzitým sa stal členom Gourmet klubu a zúčastňoval sa domácich i zahraničných súťaží. 1-krát účasť na svetovej súťaži v Dubaji, 2-krát bronz v tímovej súťaži Osláv sv. Vavrinca v Kladne; 1-krát bronz v individuálnej súťaži Primerba culinary cup; 1-krát 9.miesto v individuálnej súťaži Primerba culinary cup v Brne a mnoho iných aktivít ako napr. pozvánky do porôt v slovenských súťažiach, varenie pre vysokých štátnych domácich i zahraničných predstaviteľov. Neskôr pôsobil ako šéfkuchár hotela Hills v Starej Lesnej, šéfkuchár v Crystal Bar and Restaurant vo Zvolene, Sous Chef v Grand Hotel Kempinski High Tatras, kde spolu s head chefom Gabrielom Kocákom slončili ako najlepšia hotelová reštaurácia roka na Slovensku za rok 2012. Na základe čoho získali ocenenie Zlatá vidlička.
V prvej otvorenej kuchyni vo Zvolene sa radosť a potešenie z jedla vnímajú všetkými zmyslami. Hostia tu môžu vidieť umenie a cit kuchárov, ktorí majú bohaté profesionálne skúsenosti, ocenené mnohokrát doma i v zahraničí.


Kontakt
tel.: 045/24 53 001
e-mail: lektori.zvolen@sng.sk


 

26.4.2018   9.00 hod.

ŠD Ľ. Štúra 17 - Kongresové centrum TUZVO

Prírode blízka starostlivosť o vegetáciu a zeleň v mestách.

Živica, TU vo Zvolene, Mesto Zvolen

Pozývame vás dňa 26.4. o 9:00 na konferenciu Prírode blízka starostlivosť o vegetáciu a zeleň v mestách.


 

27.4.2018   18:30

Štúdio Divadla Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Nikolaj Koljada: SLIEPKA

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

vstupné: 6,-€

Originálna súčasná komédia s nostalgickým prifarbením z pera celosvetovo uznávaného divadelného tvorcu vychádza z najlepších tradícií ruskej dramatickej školy smiechu cez slzy. V pikantnom príbehu z vidieckeho divadla, v ktorom sa prudko a nečakane striedajú lesk a bieda, či láska a nenávisť, rezonujú aj drsnejšie tóny a dilema, do akej miery sme skutočne odhodlaní ne/vykročiť za vlastnými snami a šťastím.

Odporúčame od 18 rokov.
Inscenácia obsahuje expresívne výrazy.

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info: www.djgt.sk


 

27.4.2018   19.00 hod.

DK Podborová, Zvolen

Galakoncert La Gioia

.

Koncert sa pre chorobu presúva na 27. 4. 2018 o 19:00 hod.


 

28.4.2018   10:00

Zvolenský zámok

Sobotná bašta na zámku

Slovenská národná galéria

V rámci nového programu galérie „Pozrime sa na to štýlovo“ máme pre Vás pripravený nový cyklus sobotných tvorivých dielní.
Postupne sa zoznámime s rôznymi umeleckými obdobiami, dozvieme sa veľa zaujímavostí a vyskúšame si rôzne výtvarné techniky.10.00 hod.
Sladké barokové prekvapenie
Program pre rodiny s deťmi 6+

Sobotný ateliér nadväzuje na kurátorský a kulinársky výklad Barok v umení vs. umenie variť (Katarína Kolbiarz Chmelinová – kurátorka SNG / Erik Volko – šéfkuchár). V našom ateliéri popustíme uzdu svojej fantázie a pokúsime sa uchopiť túto tému sladkým čokoládovým spôsobom. Ako vždy nikto neodíde na prázdno.

Kapacita je limitovaná: 30 návštevníkov
Vstupné: 2 € / rodina
Začíname pri vstupe do SNG


Kontakt
tel.: 045/24 53 001
e-mail: lektori.zvolen@sng.sk


 

28.4.2018   9.00 hod.

Borová hora

Brigáda na Borovej hore

Podborský spolok, Mesto Zvolen

Pozývame vás na brigádu na Borovej hore, ktorá sa uskutoční 28.4. o 9:00 hod.v parku pri jazierku.


 

1.5.2018   10:00 - 12:30 hod.

Nám. SNP vo Zvolene

1. MÁJ

Mesto Zvolen a Zvolenské kultúrne centrum

Pozývame vás na Námestie SNP na kultúrne podujatie 1. MÁJ.


 

1.5.2018   10:00-12:00

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V DJGT

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

vstup voľný

Pätnásty ročník podujatia obľúbeného u širokej diváckej verejnosti. Pri objavovaní zákulisia divadla sprevádzajú návštevníkov herci a program je šitý na mieru malým i veľkým.
Pri príležitosti polo-jubilejného ročníka bude program ozvláštnený a návštevníci dostanú aj malú informačnú brožúrku s prehľadom divadelných profesií.

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info: www.djgt.sk


 

2.5.2018   10:00 - 12:00 hod.

Technická univerzita vo Zvolene

Environmentálna kriminalita na Slovensku

.

Nedovolené výruby stromov, nelegálny obchod s drevom, pytliactvo, týranie zvierat, porušovanie ochrany vôd a neoprávnené nakladanie s odpadmi.


 

2.5.2018   18:30

Štúdio DJGT

Nikolaj Koljada: SLIEPKA

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Vstupné: 6,-€

Čo všetko sa môže stať, keď sa v nevhodnej chvíli pokúsite prebudiť mladú konkurentku, aby ste jej položili nemiestne otázky? Na vlastnej koži sa o tom presvedčí „prvá dáma“ Doščatovského dramatického divadla Alla Ivanovna Kostrovová, keď za záhadných okolností navštívi „vychádzajúcu hviezdičku“ Nonnu Alexandrovnu Dubovickú. Mysteriózne a prekvapivé sú aj zistenia Fjodora Iljiča Galaktionova, režiséra a „šéfa“ činohry, „blízkej“ kolegyne Diany Raskoľnikovovej a jej „šťastného“ manžela, divadelného ekonóma Vasilija Vsevolodoviča Kostrova. Komornosť príbehu ešte naruší „oddaný fanúšik“ lokálneho divadelného systému - miestny Paparazzo.

Odporúčame od 18 rokov.
Inscenácia obsahuje expresívne výrazy.

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info: www.djgt.sk


 

3.5.2018   10:00

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Jozef Cíger Hronský: SMELÝ ZAJKO

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

vstupné: 3,-€

Známa slovenská rozprávka o dobrodružstvách Smelého Zajka.
Rozprávka SMELÝ ZAJKO patrí k erbovým slovenským rozprávkam. Sprevádzala detstvo viacerých generácií a aj dnes patrí k najznámejším titulom pre deti. Príhody Zajka, ktorý sa vybral do sveta za dobrodružstvom, sú nápadité, veselé aj poučné. Zajko sa zoznamuje so svetom, najprv nesmelo, postupne však získava skúsenosti, odvahu aj nové meno Smelý Zajko. Dramatizácia napísaná priamo pre zvolenské divadlo a jeho divákov rešpektuje autorov rukopis i jazyk. Prehlbuje však charaktery a dramatický vývoj postáv. Rozprávka je sprevádzaná hravými piesňami.

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info:www.djgt.sk


 

4.5.2018   18:30

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Patrick Süskind: KONTRABAS

hosť: Slovenské komorné divadlo Martin

vstupné: 9,-€

Monodráma nemeckého spisovateľa a dramatika Patricka Süskinda je slovenskej divadelnej verejnosti známa predovšetkým vďaka veľmi úspešnému naštudovaniu v Štúdiu L+S v hlavnej úlohe s Martinom Hubom.
Slovenské komorné divadlo Martin v spolupráci s bratislavským Mestským divadlom P. O. Hviezdoslava ponúka nový pohľad na tento slávny Süskindov text.
Je divadelným stretnutím generácií, stretnutím otca so synom, stretnutím človeka s minulosťou, so sebou samým. V hlavných úlohách sa predstavia herec František Výrostko, ktorý je hercom a riaditeľom divadla v Martine a jeho syn František Výrostko mladší, ktorý je hudobníkom, hráčom na kontrabas, koncertným umelcom pôsobiacim v mnohých domácich i zahraničných telesách so zameraním na súčasnú vážnu hudbu.

Predstavenie trvá 90 minút bez prestávky

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info:www.djgt.sk


 

5.5.2018   10:00 - 22:00 hod.

Piváreň MAMUT, Kremnická, Zvolen

Zvolenská country barla

.

Pozývame vás dňa 5.5. na 2. ročník festivalu Zvolenská country barla.


 

9.5.2018   18:30

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

vstupné: 9,-€.

Výborná čierna komédia známeho slovinského autora prináša skvelý situačný humor a nápadité charaktery. Svojrázna mama sa rozhodne na sklonku života otestovať lásku svojej rodiny skutočne originálnym spôsobom, čo vedie k mnohým komickým nedorozumeniam. Členovia rodiny sú miesto pokojného karu vystavení nepredvídaným zaťažkávacím skúškam. Situáciu nijako neuľahčujú dve tehotné ženy, vyhrotené rodinné vzťahy a zvláštne podmienky závete milovanej mamičky...

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info: www.djgt.sk


 

10.5.2018   18:30

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Jaroslav Žák: ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

vstupné: 9,-€

Slávna česká komédia Škola základ života prináša humorné príhody z nostalgických školských čias, ktoré sú prepojené originálnymi piesňami a kultovými výrokmi. Príbeh študentov neslávne známej sexty a ich pedagógov uviedlo DJGT na slovenskej divadelnej scéne ako prvé. Dej sa odohráva v období prvej Československej republiky, tesne pred vypuknutím 2. svetovej vojny. Osobnosti a historické pomery sa z pôvodného českého prostredia presunuli na Slovensko. Retro komédia ukazuje, že v školskom systéme budú isté typy a situácie vždy prítomné. Nie vždy sú však len na smiech, niekedy môže maličkosť ovplyvniť celý osud človeka.

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info: www.djgt.sk


 

11.5.2018   18:30

Štúdio Divadla Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Bengt Ahlfors: ILUZIONISTI

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

vstupné: 6,-€

Kúzelná komédia Iluzionisti z roku 2001 prináša vtipné pohľady a názory zástupcov troch rozdielnych generácií. Divadelný bard, herec Kazimír Kant, trávi jeseň života v spomienkach na svoje javiskové postavy a v hypochondrickom očakávaní „smrteľných“ príznakov, ktoré nečakane spestrí návšteva ambicióznej mladej ženy s rukopisom divadelnej hry. Cynický humor skúseného herca striedajú šarmantné historky z divadelného zákulisia a vtipná zápletka graduje s príchodom praktického lekára, ktorý prináša inú optiku na život a svet divadla...

Predaj vstupeniek: 045/55 51 226
vstupenky@djgt.sk
www.djgt.sk


 

12.5.2018   19.00 hod.

DK Podborová, Zvolen

Chlieb s maslom

.

 

15.5.2018   18:30

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Vinko Möderndorfer: DREXLEROVCI

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Vstupné: 9,-€

Svojrázna mama sa rozhodne na sklonku života otestovať lásku svojej rodiny skutočne originálnym spôsobom, čo vedie k mnohým komickým nedorozumeniam. Členovia rodiny sú miesto pokojného karu vystavení nepredvídaným zaťažkávacím skúškam. Situáciu nijako neuľahčujú dve tehotné ženy, vyhrotené rodinné vzťahy a zvláštne podmienky závete milovanej mamičky...

Vinko Möderndorfer (1958, Celje) je slovinský spisovateľ, dramatik, básnik, tiež divadelný, televízny a rozhlasový režisér. Na Slovensku je aktívnym prekladateľom jeho hier Ján Jankovič. Autor Vinko Möderndorfer sa v repertoári Divadla J. G. Tajovského vo Zvolene objavuje po prvý krát.

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info: www.djgt.sk


 

16.5.2018   10:00

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Peter Stoličný - Ján Štrasser - Igor Bázlik : POLEPETKO

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

vstupné: 3,-€

Človek býva občas dopletený, popletený, zapletený – keď sa však riadi svojim srdcom, správnu cestu vždy nájde. To je potešujúca správa aj pre rodičov malých Polepetkov a Pletán: nezáleží na tom, koľkokrát sa dieťa popletie – podstatné je láskavé srdce, dobrý úmysel a chvíle, v ktorých chceme jeden druhému porozumieť. Veríme, že rozprávka Polepetko bude inšpiráciou pre vytvorenie vlastných rozprávkových svetov a nachádzanie spoločného jazyka. Netreba na to divadelné javisko, ani drahé rekvizity či kostýmy. Stačí len chuť sa hrať a aj bežná obývačka sa zmení na čarovné miesto.

Odporúčame pre divákov od 4 rokov.
Dlžka predstavenia 70 min bez prestávky

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info: www.djgt.sk


 

17.5.2018   10:00

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

Anna Franková: DENNÍK ANNY FRANKOVEJ

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

vstupné: 3,-€

Anna Franková mala trinásť rokov, keď si začala zapisovať svoje každodenné sny, túžby a tajomstvá. Sú podobné ako u dievčat na celom svete – Anna rozmýšľa o svojej povahe, o tom, čo ju núti viesť hádky s matkou, prečo ju stále porovnávajú so staršou sestrou, o dôvere k otcovi, o hlbokých očiach filmových hviezd aj o tom, ako môže chutiť prvý bozk. Len mimochodom spomína hlad, prísny denný režim, ostreľovanie, represie a zákony „Tretej ríše“. Anna si totiž píše denník počas druhej svetovej vojny a hoci sa necíti byť iná ako rovesníčky, s ktorými vyrastala, jej pôvod ju odsudzuje ako menejcennú.

Predaj vstupeniek: 045/5551226
vstupenky@djgt.sk
viac info: www.djgt.sk


 

19.5.2018   od 10:30 hod

Areál kaštieľa OstráLúka

Kultúrna jar Adely Ostrolúckej

.

Pozývame vás dňa 19.5. na podujatie Kultúrna jar Adely Ostrolúckej.


 

22.1. - 30.4.2018   7:30 18:00

Krajská knižnica Ľ. Štúra, Štúrova 5, Zvolen

Môj literárny hrdina - výstava

22. januára 2018 do 30. apríla 2018 bude v priestoroch knižnice sprístupnená výstava Môj literárny hrdina, ktorá je zostavená z výtvarných prác žiakov zvolenských škôl, ktorí práce zhotovili v rámci tvorivých dielní s ilustrátormi z projektu Deti, hurá do čítania 3.
Podujatia a výstava sú podporené z verejných zdrojov hlavným partnerom - Fondom na podporu umenia.


 

15.3. - 21.12.2018   podľa programu

podľa plagátu

Zelené podujatia 2018

.

Zelené podujatia 2018.


 

4.4. - 22.6.2018   7:30 18:00

Krajská knižnica Ľ. Štúra, Štúrova 5, Zvolen

Farebné talenty

Výstava prác žiakov výtvarného odboru Súkromnej základnej umeleckej školy PinkHarmony vo Zvolene.


 

5.4. - 27.4.2018   Pon. - Piat.: 8.00 - 16.30 hod.

Stará radnica, Nám. SNP 21/31, Zvolen

Výstava prác žiakov Súkromnej strednej umeleckej školy Zvolen

.

Výstava začína vernisážou 5.4.2018 a potrvá do 27.4.2018.


 

10.4. - 11.5.2018   08:00 - 17:00

Lesnícke a drevárske múzeum, Námestie SNP 22/33, Zvolen

ZELENÝ OBJEKTÍV 2017

Lesnícke a drevárske múzeum, Námestie SNP 22/33, Zvolen

Apríl – mesiac lesov patrí v Lesníckom a drevárskom múzeu už tradične aktivitám s tematikou prírody a lesa.
Na tento rok pripravili už sedemnástu výstavu s názvom Zelený objektív. Výstava prezentuje najlepšie fotografie z rovnomennej súťaže, ktorú v spolupráci so Združením lesníčiek a Združením zamestnávateľov lesného hospodárstva na Slovensku organizuje Lesnícke a drevárske múzeum už od roku 2001. Súťaž je určená mladým fotografom – žiakom základných škôl a študentom stredných škôl a kladie si za cieľ podchytiť talenty a dať im priestor pre verejnú prezentáciu. Témou súťaže je les.
Do 17. ročníka súťaže sa zapojilo 304 súťažiacich s 878 fotografiami – 145 žiakov základných škôl prihlásilo 375 fotografií a 159 študentov stredných škôl 473 fotografií. Do mimoriadnej súťažnej kategórie nazvanej „významné lesnícke miesta“ poslalo desať súťažiacich 30 fotografií.
Dôvod, prečo bola v 17. ročníku otvorená aj súťažná kategória „významné lesnícke miesta“, je jednoduchý. V roku 2017 uplynulo desať rokov od chvíle, kedy sa myšlienka označovať v teréne miesta výrazne spojené s lesníckou históriou našej krajiny zmenila na skutočnosť: dňa 17. mája 2007 bolo označené prvé významné lesnícke miesto – Poľovnícky zámoček a park v Topoľčiankach spolu so sochárskym dielom Alojza Štróbla – a do dnešných dní k nemu pribudlo ďalších 47 lokalít. Aj prostredníctvom dvoch kníh, viacerých brožúr a výstav, a tiež vďaka rozhlasovému pásmu na vlnách RTVS sa za desaťročie dostali významné lesnícke miesta do širšieho povedomia spoločnosti a sme radi, že ich neobišli ani naši súťažiaci – aj keď iba v neveľkom počte. Je to pre nás výzva ďalej aktívne propagovať túto myšlienku na verejnosti.
Spomedzi všetkých účastníkov sa hodnotiaca komisia rozhodla oceniť osem súťažiacich – okrem šiestich štandardných cien a uznania v kategórii „významné lesnícke miesta“ bola opäť udelená aj Cena Združenia zamestnávateľov lesného hospodárstva na Slovensku.
Ing. Marek Vanga, kurátor výstavy


 

20.4. - 22.6.2018   17.30 hod.

Stará radnica, Nám. SNP 21/31, Zvolen

Skoro filmový klub

.

 

27.4. - 28.4.2018   19:00, 21:00, 23:00 hod. - vstupy

Zvolenský zámok

Noc strachu a smiechu na Zvolenskom zámku

.

Pozývame vás 27.4 - 28.4. na podujatie Noc strachu a smiechu na Zvolenskom zámku.


 

27.4. - 28.4.2018   podľa plagátu

Zvolenský zámok, Kráľovská sieň

ZÁMOCKÁ HUDOBNÁ JAR 2018

Mesto Zvolen a Zvolenské kultúrne centrum

Ako každý rok aj v roku 2018 sme pripravili 15. ročník festivalu klasickej hudby ZÁMOCKÁ HUDOBNÁ JAR.
Srdečne Vás pozývame.

Vystúpenia sa konajú v Kráľovskej sieni na Zvolenskom zámku.


 

14.5. - 10.6.2018   podľa plagátu

Zvolenský zámok, Námestie SNP

Koncerty zahraničných skupín vo Zvolene

.

Pozývame vás dňa 14.5. a 10. 6. 2018 na koncerty zahraničných skupín vo Zvolene.


 

18.5. - 19.5.2018   9.00 hod.

Krajská knižnica vo Zvolene, Námestie SNP vo Zvolene, Ostrá Lúka

Heuréka - konferencia pre mladých ľudí

.

Pozývame vás v dňoch 18. a 19.5. na podujatie Heuréka - konferencia pre mladých ľudí.


 

Kultúra a šport

28.4.2018   8:30 hod.

Budča

Beh oslobodenia obce Budča a detská liga 2018

.

Na Budči sa bude oslobodzovať športom. V sobotu 28. apríla 2018 si obec Budča, kúsok od Zvolena, pripomenie svoje oslobodenie športovým spôsobom.


 

1.5.2018   10:00 hod.

Štadión MFK Zvolen

BOXO CUP

.

Pozývame vás 1.5. na Medzinárodný turnaj reprezentačných mužstiev BOXO CUP.


 

7.4. - 13.10.2018   podľa programu

podľa programu

Beh Zvolen 2018

Zvolenská bežecká liga

Pozývame vás na bežecké podujatia Zvolenskej bežeckej ligy 2018.


 


Úvodná stránka